publikováno 08.05.2018

Plumlov – Brodek u Konice 2:4 (2:2)

Branky: 8. Lukáš Vítek, 33. Charlie Linney.

Sestava: Jan Marek – Peter Linney, Lukáš Křupka, Ján Kšenzulák, Charlie Linney, Lukáš Vítek, David Procházka, Tomáš Klementa, Martin Krenar.

Do zápasu s Brodkem u Konice jsme nastoupili s šesti hráči mladších žáků, kterým právě skončil těžký zápas s Kralicemi na Hané. V zápase jsme neměli co ztratit a na našich hráčích byla vidět poprvé na jaře velká bojovnost. V osmé minutě došlo i na náš vedoucí gól, kdy na hranici ofsajdu stojící Lukáš Vítek přebral přihrávku od Davida Procházky a vedli jsme 1:0. Bohužel ihned z protiútoku napřáhl přerostlý kanonýr Brodku a srovnal stav. O čtyři minuty později se Brodek prosadil ještě jednou a ujal se vedení. Hosté se snažili kombinovat a dostávali se do šancí. Naše naděje ale brzy vyhasly, když Lukáš Křupka vyfasoval červenou kartu za nesportovní chování. V tu chvíli jsme věděli, že musíme dohrát bez střídání. Martin Krenar ho ale zastoupil výtečně. Hosté byly tedy lepší v kombinaci. Důraz, zdravá agresivita, obranná hra, výborný brankář a rychlé protiútoky patřily nám. Ve 33. minutě vyslal z dobrých 15 metrů takovou šmudlu na bránu Charlie Linney. Brankář to lapil a potom si to hodil do kasy. Vyrovnáno 1:1. Tak skončil i poločas.

Ve druhém poločase jsme ale dál bojovali. Hosté tlačili a my jsme bránili. David Procházka padal do střel a hodně tím pomohl našemu brankáři, který i tak měl spoustu skvělých zákroků a čtyřikrát ho zachránila i tyč. Na to jsme ale zvyklí. Bohužel štěstí nás opustilo v 57. minutě, kdy se prosadil opět kanonýr Brodku a dvě minuty na to vstřelil Brodek ještě jednu branku.

I přes prohru patří našim dík za bojovnost, a mladším žákům, že v tak nabytém programu mají síly na dva zápasy.

Aktualita

Plumlov - Pivín
7.4.2018, 13:oo Plumlov - Pivín    2:3 (2:2) První domácí zápas se hrál netradičně v sobotu po poledni. Soupeřem byl tým z Pivína. Do zápasu ...