publikováno 08.05.2018

Plumlov – Kralice na Hané 3:6 (2:3)

Branky: 15. Lukáš Vítek, 27. Peter Linney, 50. Václav Bakala.

Sestava: Jan Marek – Peter Linney, Lukáš Vítek, Josef Hruban, Václav Bakala, Ján Kšenzulák, Zdeněk Vaněk, Tomáš Klementa, Martin Krenar.

To, že dostáváme laciné góly, se potvrdilo i v zápase proti Kralicím na Hané. Moc gólů do naší sítě padá po nedůrazu. I v tomto zápase se do vedení dostal hostující tým, když únik po pravé straně hřiště proměnil útočník Kralic ve vedoucí gól. Odpověď našich na sebe nenechala dlouho čekal a Lukáš Vítek srovnal na 1:1. Jenže holky proti nám hrají vždy dobře. To se potvrdilo ve 20. minutě, kdy hráčka Kralic utekla všem a prostřelila bezmocného Honzu Marka. 1:2. Ve 25. minutě se situace opakovala a hosté utekli na rozdíl dvou branek. Naše kostrbaté kombinace nikam nevedly a úplně vymizela z naší strany bojovnost. Ve 27.minutě alespoň snížil hlavou po rohovém kopu Peter Linney. Poločas tedy skončil 2:3.

Do druhé půlky jsme udělali změny v rozestavení, ale asi opět nikdo neposlouchal a slečna z Kralic se prosadila po druhé. O pět minut později už to zavánělo velkým debaklem, když Kralice vedli 1:5. V 50. minutě, opět po rohovém kopu, se na zadní tyči prosadil Václav Bakala a ještě se pokusil utkání zdramatizovat. To ale k ničemu nevedlo a hosté zaklepali ještě jeden hřebíček do rakve. Zápas tedy skončil naší vysokou prohrou 3:6.

Aktualita

Plumlov - Pivín
7.4.2018, 13:oo Plumlov - Pivín    2:3 (2:2) První domácí zápas se hrál netradičně v sobotu po poledni. Soupeřem byl tým z Pivína. Do zápasu ...