publikováno 04.05.2018

Horní Štěpánov - Plumlov 4:3 (1:1)

Branky: 24. Lukáš Vítek, 53. Lukáš Vítek, 58. Lukáš Vítek.

Sestava: Jan Marek - Peter Linney, Lukáš Vítek, Josef Hruban, Václav Bakala, Ján Kšenzulák, Daniel Moučka, Zdeněk Vaněk, Tomáš Klementa, Martin Krenar.

V sestavě s pěti holkami nastoupili mládežníci z  Horního Štěpánova do svátečního zápasu. V prvních pěti minutách jsme byli lepším týmem a lépe jsme i kombinovali. Potom nás už Horní Štěpánov přehrával a měl skvělé rychlé protiútoky. Jeden z nich musl hasit faulem Janko Kšenzulák a vyfasoval žlutou kartu. Ve 14. minutě se již domácí prosadili a vstřelili vedoucí gól. Naše mužstvo se začalo po této brance hádat. Rozhádaně taky vypadala naše hra nehra, kdy jsme nebyli schopni vyhrát ani jeden souboj, nahrát spoluhráči míč a ani bojovat. I přesto jsme po úniku Lukáše Vítka vyrovnali. Poločas tedy skončil 1:1.

V přestávce jsme si řekli pár důležitých slov a nastoupili na hřiště. Po minutě jsme zjistili, že nikdo o pauze neposlouchal a hráli jsme velkou bídu. Místy jsme měli rozestavení 3 - 0 - 4. Domácí toho využili a během 15 minut nám vstřelili tři góly a ještě několik šancí neproměnili. Do hry se vrátil po vystřídání Lukáš Vítek a to mu pomohlo k dobrému výkonu. Svou technikou a rychlostí se postupně dostal pěti šancí. Jednou minul, dvakrát ho vychytala brankářka domácích a dvakrát svůj únik přesně zakončil. Víc jsme ale už nestihli a proto jsme opět prohráli. Zápas trvá celých 60 minut a nejde hrát jen 15.

Aktualita

Plumlov - Pivín
7.4.2018, 13:oo Plumlov - Pivín    2:3 (2:2) První domácí zápas se hrál netradičně v sobotu po poledni. Soupeřem byl tým z Pivína. Do zápasu ...