publikováno 25.04.2018

Výšovice - Plumlov 2:4 (1:0)

Branky: 33. Daniel Moučka, 38. Daniel Moučka, 54. Lukáš Vítek, 55. Lukáš Vítek.

Sestava: Peter Linney - Lukáš Vítek, Josef Hruban, Václav Bakala, Ján Kšenzulák, Daniel Moučka, Jan Marek, Zdeněk Vaněk, Jozef Kšenzulák, Tomáš Klementa, Martin Krenar.

V horkém odpoledni jsme nastoupili do zápasu s posledním týmem tabulky. Ze začátku jsme se jen těžko dostávali do šancí. Bylo totiž málo nahrávek a kombinací. Za to přišel trest. Po domnělém autu putoval míč na naši bránu. Náš brankář míč nezpracoval, a ten se ocitl v síti za jeho zády. Tím pádem jsme prohrávali 0:1. Od té doby jsme byli aktivnějším týmem, jak ve střelbě, tak v osobních soubojích. Naše největší šance, do kterých se dostávali opakovaně Jožko Kšenzulák nebo Lukáš Vítek, končili v rukách brankáře nebo mimo branku. Poločas tedy skončil 1:0 pro Výšovice.

Do druhého poločasu jsme se domluvili, že budeme hrát více týmově a nebudeme sólovat. To s nám vypatilo, kdy po kombinaci Jožka Kšenzuláka a Dana Moučky padla vyrovnávací branka. Druhá po totožné akci na sebe nenechala dlouho čekat. Šance byly pořád. Bohužel uhodilo na druhé straně, kdy Sysel vyrovnal na 2:2. Jenže konečně se probral i náš kapitán a po dvou slepených gólech z 54. a 55. minuty stanovil výsledné skóre. První jarní důležitá výhra ve stíhačce za pátým místem.

Aktualita

Plumlov - Pivín
7.4.2018, 13:oo Plumlov - Pivín    2:3 (2:2) První domácí zápas se hrál netradičně v sobotu po poledni. Soupeřem byl tým z Pivína. Do zápasu ...